A következő szezonban is a svéd Ljubomir Vranjes irányítja a kézilabdacsapatot.
Vasárnap tizenegy év után először nem a Telekom Veszprém, hanem a MOL-Pick Szeged játékosainak nyakába akasztották a győzteseknek járó érmet a magyar kézilabda-bajnokságban: a Tisza-partiak az első meccsen négy góllal bizonyultak jobbnak Nagy Lászlóéknál, akik a döntő második, hazai meccsén csak három találattal tudták legyőzni Juan Carlos Pastor együttesét.
Nem ez volt az egyetlen kudarc azonban, amivel Ljubomir Vranjesnek, a Veszprém tavaly – Xavi Sabaté távozása után – kinevezett vezetőedzőjének szembe kell néznie: csapata négy év után először maradt le a négyes döntőről, a szerényebb költségvetésű és képességű dán Skjern búcsúztatta a 16 között a Bajnokok Ligájában. Szépségtapasz: a Magyar Kupát megnyerték a bakonyiak, ám Vranjes ennél sokkal nagyobb célokkal érkezett.
Mészáros Lőrinc jobbkeze irányítja a jövőben a veszprémi kéziseket
Az egykori polgármester, erőmű- és kiadótulajdonos ismert üzlettársa, Csík Zoltán került a Veszprém Handball Team Zrt. vezérigazgatói székébe.
Hogy a veszprémi szurkolók mennyire elégedettek a munkájával, jól mutatta, hogy amikor vasárnap kiment átvenni a bajnoki másodiknak járó medált, kifütyülték. Amikor a svédnél az M4 Sport riportere rákérdezett erre, úgy fogalmazott: nem fair, amit a drukkerek előadtak, hiszen sok volt a sérült az együttesben, nélkülük ennyire voltak képesek.
Ha a rajongók nem is, a klub vezetői elégedettek lehetnek Vranjessel, mivel – ahogy a Nemzeti Sport az Echo Tv beszámolója alapján közölte – a következő szezonra is bizalmat szavaztak neki. A játékosként világ- és Európa-bajnok svéd szakemberrel hosszú interjú készült a csatorna Építők című műsorában, amelyet pénteken kora este vetítenek.
Vranjesre júniusban még egy nagy feladat vár: a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányaként Szlovénia ellen kell kivezetnie a világbajnokságra csapatát.
Perre megy a DK, hogy kiderüljön, mi történt az olimpia alatt a párizsi luxusszállodai szobákkal, amit Sulyoknak szántak
Sebián-Petrovszki László belenézhetett a szerződésekbe, azonban az adatok egy részét kitakarták, így nem derült ki, ki írta a szerződést és ki döntött róla.
