Érkezik a funkció, amivel senki nem akar találkozni
Bármennyire bosszantó, adott esetben hasznos információkkal szolgálhat: megkapja a kékhalál-funkciót a legtöbb Linux-disztribúció is, várhatóan már 2024-ben.
Bármennyire bosszantó, adott esetben hasznos információkkal szolgálhat: megkapja a kékhalál-funkciót a legtöbb Linux-disztribúció is, várhatóan már 2024-ben.
A frissítések biztonságosabbá, jobbá teszik az eszközeinket, legalábbis az esetek túlnyomó többségében. Időnként azonban gondok is akadhatnak ezekkel, mint például a legutóbbi Windows 10 frissítésnél, ami a rettegett „kékhalált” hozhatja magával.
A Windows rendszer annyira stabillá vált az elmúlt évek során, hogy szinte már ismeretlen a speciális képernyővel megjelenő rendszerösszeomlás. Egy automatikus frissítést követően azonban egyes Windows 11-et futtató gépekre is beköszöntött a „kékhalál”.
Kellemetlen hibára figyeltek fel a Windows 10-ben: egy adott linket követve megjelenhet a kékhalál, azaz összeomlik a rendszer.
BSoD, azaz a Windows jól ismert „kékhalál” képernyője egészen váratlan helyen bukkant fel, Párizs legnagyobb és legismertebb múzeumában, a Louvre-ban.
Egyre divatosabb, hogy a konkurensek hibáinak kiemelésével próbálja dicsőíteni saját termékét egy cég. A Google sem tesz másként.
A nagyon nem szívesen látott windowsos kék képernyő zöld színben tér vissza, a Microsoft bevezette a zöld halált.
Bizonyára sokan találkoztak a Windows 9x és Windows XP időszakban a - javarészt hardveres problémákra...
Bár fekete alapon fehér betűvel jóval régebb óta ismert, a szakzsargonban meghonosodott Blue Screen OF Death, azaz a...
A Blue Screen Of Death (szaknyelven BSOD) elnevezés történetét már megírtuk...
Tudjuk persze, hogy a Vista annyiba került, mintha megint embert küldtek volna a...
Legyen PC vagy XBOX, Macintosh vagy XP, videokártya vagy szkenner - mindenkinek van pár...