Világhírű vendégek ültek be a Katona előadására
A Good bye, Lenin! és a Becstelen brigantik sztárja, valamint a Lavina és a Szomorúság háromszöge rendezője ott maradt beszélgetni is a magyar színészekkel.
A Good bye, Lenin! és a Becstelen brigantik sztárja, valamint a Lavina és a Szomorúság háromszöge rendezője ott maradt beszélgetni is a magyar színészekkel.
Ruben Östlund svéd rendező filmjét forgatja Magyarországon. Nincsenek extra kívánságai, cserébe mindenkihez van egy kedves szava.
A magyar fővárosban készül Ruben Östlund filmje.
Ruben Östlund, A szomorúság háromszöge és A négyzet rendezője azt mondja, bár kommunista anyja révén Marxnak is komoly szerepe volt a neveltetésében, nem tudja letagadni, hogy ma már ő is az általa keményen kritizált elit soraiba tartozik. A Lavina című filmjéből készült, most itthon is bemutatott színházi előadás kapcsán arról is beszéltünk vele, miért a jó erőben lévő férfiak élték túl főleg a Titanic süllyedését.
Az Oscar-díjakról döntő amerikai filmakadémia korábban komoly lépéseket tett a sokszínűség irányába, viszont az idén megint kizárólag férfiaké a terep a legjobb rendező kategóriában.
Bevállalósra sikerült A szomorúság háromszöge című film reklámkampánya, amellyel az Oscar-díjről döntő bizottságot célozzák meg.
A sikamlós témák kétszeres Arany Pálma-díjas svéd specialistája a magyar mozikban most bemutatott legújabb filmjében, A szomorúság háromszögében a lehető legmesszebbre megy a pokolba tartó luxusjacht fedélzetén.
A kiváltságos rétegről, az influenszerekről, milliárdos üzletemberekről és gazdag arisztokratákról szól Ruben Östlund legújabb filmje, a Cannes-ban Arany Pálma-díjjal jutalmazott A szomorúság háromszöge, amely egy fergeteges szatíra keretei közt tesz fel sorsdöntő „mi lenne, ha” kérdéseket, miközben egy igazságosabb világ lehetőségéről ábrándozik.
A két és félórás vígjáték helyszíne egy luxusjacht.
Pedro Almodóvar zsűrije a svéd-amerikai The Square-nek ítélte az Arany Pálmát – Mundruczó Kornél versenyfilmje, a Jupiter holdja díj nélkül maradt.
A Westendben egy tizenegynéhány éves cigánygyerekből álló társaság azzal szórakozik, hogy jómódú gyerekektől csalja el meglehetősen bárgyú trükk segítségével a mobiljukat – így nézne ki a Play című film, ha nálunk készült volna. De nem itt készült.